Cuma, Temmuz 19

ABD’de bir ilk! Okulda 4 sınıf arkadaşını öldürmüştü! Ebeveynler çocuklarının işlediği suçtan hapis cezası aldı

Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez ebeveynler, çocuklarının işlediği suçtan dolayı mahkum edildi. ABD’nin Michigan eyaletindeki Oxford Lisesi’nde 2021 yılında meydana gelen silahlı saldırıdan ve 4 sınıf arkadaşının öldürülmesinden sorumlu olan Ethan Crumbley’nin ebeveynleri Jennifer ve James Crumbley, “kasıtsız adam öldürme” suçundan en az 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Crumbley’ler 10 yıl sonra şartlı tahliyeye hak kazanacak; eğer talepleri reddedilirse 15 yıl hapis cezasına çarptırılacaklar.

Savcıların evde emniyetsiz bir silah bulunduğuna ve ebeveynlerin gencin ruh sağlığına kayıtsız kaldıklarına dair kanıt sunmasının ardından Mahkeme, Jennifer ve James Crumbley’nin ‘saldırıyı’ önleyebilecek önlemleri almadıklarına karar verdi.

“BU İNANÇLARIN KÖTÜ EBEVEYNLİKLE İLİŞKİSİ DEĞİLDİR”

Yargıç Cheryl Matthews şunları söyledi: “Bu inançlar kötü ebeveynlikle ilgili değil. Bu inançlar, yaklaşmakta olan bir treni durduracak eylemlerin gerçekleştirilmesindeki başarısızlığı doğruluyor. Bunlar, makul bir kişinin ensesindeki tüyleri diken diken edecek şeyleri tekrar tekrar göz ardı etmekle ilgili.” yukarı. “. Fırsat kapıyı tekrar tekrar, daha yüksek sesle çaldı.” “Daha da yüksek sesle çaldı ve görmezden gelindi. Kimse cevap vermedi.”

AW180280_01

2,5 YILDIR CEZAEVİNDEYİM

Şu anda 17 yaşında olan Ethan Crumbley, cinayet ve diğer suçlardan ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Saldırının ardından tutuklanan Jennifer ve James Crumbley, 500 bin dolarlık kefaleti ödeyemedikleri için yaklaşık 2 buçuk yıl cezaevinde kaldı. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şehit Aslan'a acı veda!  Bir yaşındaki kızına selam verdi: Bugün bizim bayramımızŞehit Aslan’a acı veda! Bir yaşındaki kızına selam verdi: Bugün bizim bayramımız
Kurban Bayramı'nda korkunç kaza!  Bir hayat pazarı vardıKurban Bayramı’nda korkunç kaza! Bir hayat pazarı vardı
Kamyoncular bayramı ailelerinden uzakta kutladıKamyoncular bayramı ailelerinden uzakta kutladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu